Dzień Kolejarza na Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej

Dzień Kolejarza na Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej

Dzień Kolejarza na Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej

Towarzystwo Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej tradycyjnie już ma przyjemność zaprosić wszystkich miłośników i sympatyków kolei na przejazd z okazji Dnia Kolejarza, połączony ze 124. rocznicą otwarcia Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej. W programie wydarzenia zgodnie z niepisaną tradycją odbędzie się przejazd z fotostopami na trasie: Koszalin-Rosnowo-Koszalin, a następnie integracja we wspólnym gronie na terenie lokomotywowni w Koszalinie.

Przejazd odbędzie się 26.11.2022 r. (sobota)

Skład pociągu specjalnego poprowadzi nasz parowóz Px48-3901, który pociągnie skład osobowy składający się z wagonu Bxhpi i brankardu.

Wyjazd pociągu z Koszalina o godz. 10

Przewidywany powrót do Koszalina ok. godz.16:30. Po powrocie na lokomotywowni odbędzie się ognisko dla uczestników oczekujących na powrót do domu, bądź pozostających w Koszalinie.

Przypominamy, że w trakcie przejazdu pociągu odbędą się tzw. Fotostopy. Czas przejazdu do Rosnowa w tym wypadku wynosi około 4 godzin przez co wyjazd ten nie jest skierowany do rodzin z dziećmi!

Informujemy, że na ten przejazd w związku z jego charakterem obowiązuje taryfa specjalna! Koszt uczestnictwa: 120 zł/osoba

Ilość miejsc ograniczona,  obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Rezerwacja miejsc pod adresem e-mail: tmkw@waskotorowka.koszalin.pl