Aktualności

MAJÓWKA Z KOLEJKĄ 30 kwietnia - 1 maja 2016.

Aktualności >>

 To była wyjątkowo udana majówka z wąskotorówką! Na pasażerów Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej, którzy 30 kwietnia udali się na wycieczkę do Manowa, czekało mnóstwo atrakcji. Każdy, niezależnie od wieku, znalazł tu coś dla siebie.Impreza została dofinansowana przez Gminę Miasto Koszalin.

 

  


Organizatorzy majówki: Towarzystwo Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej, Gmina Manowo wraz z radą Sołecką, gmina miasto Koszalin przygotowali liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych, m.in.: malowania buzi, mega bańki, kreacje balonowe, dmuchany zamek, zjeżdżalnie, trampoline, kule wodne. Wszystkie atrakcje były dla pasażerów wąskotorówki bezpłatne; na miejscu można też było skorzystać z oferty gastronomicznej.

 

W niedzielę 1 maja ciuchcia przewiozła tłumy koszalinian na krajową wystawę psów do ośrodka Polskiego Związku Łowieckiego w Manowie.

 

   W ciągu dwóch dni majówki z kursów Koszalińską Koleją Wąskotorową skorzystało prawie 250 osób. Jak zwykle licznie stawili się rowerzyści, którzy swoje pojazdy przewożą zawsze za darmo.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy. Zapraszamy na NOC MUZEÓW 14 MAJA 2016r. Zaczynamy o godzinie 18.00. Jak zwykle zapewniamy moc atrakcji i niespodzianek!

Edytowano: 22/01/2017 o 15:33

Wstecz

Komentarze

No comment found

Dodaj komentarz